Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FREDRIK ANDERBERG (samtida): "Gravstenar", monogramsignerad FA och daterad -87, blandteknik på papper, ca 96x68 cm
Montering i ram behöver ses över
573856
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här