Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
POTTSKÅP, 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, kannelerade ben, räfflade dörrar, skrivskiva, bemålade i ljusgrått, höjd 75, 46x30 cm
Slitage
573863
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här