Jens Rost

Jens Rost
Jens Rost
Jens Rost
Jens Rost
Jens Rost
Jens Rost

Klubbat för:

350 SEK

1 500 SEK

JENS ROST (född 1960): ´´Concrete´´, signerad Rost, olja på duk, ca 56x42 cm

Oramad, duken släppt från spänram, krackeleringar

573871

2018-09-25