Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SEKRETÄR, fanerad i mahogny, gustavianskt stil, mässingsbeslag, 4 lådor i sargen, 6 mindre lådor bakom fällbar snedklaff, höjd ca 100, 80x42 cm
Bruksslitage, repor och smärre avslag
573872
2018-09-25
Gör en kostnadsfri värdering här