Byrå
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BYRÅ, 1900-talets första kvartal, jugend/nyrenässans, stomme fanerad i mahogny, 7 lådor med beslag i mässing, skuren dekor med pelare, på klotfötter, höjd ca 152 cm, 81x54 cm
Bruksslitage, ställvis blekt, enstaka fläckar och märken förekommer
573897
2018-09-25