Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets första kvartal, jugend/nyrenässans, stomme fanerad i mahogny, 7 lådor med beslag i mässing, skuren dekor med pelare, på klotfötter, höjd ca 152 cm, 81x54 cm

Bruksslitage, ställvis blekt, enstaka fläckar och märken förekommer

573897

2018-09-25