Sigvard Bernadotte serveringsvagn
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SERVERINGSVAGN, 1960-tal, stomme i bok med laminatskivor med mönster "Virrvarr" designat 1958 av Sigvard Bernadotte, på hjultrissor i metall, 2 hyllplan samt. fällbar skiva, höjd ca 78 cm
Brukslitage, beläggningar på hjultrissorna
573898
2018-09-25