Sigvard Bernadotte serveringsvagn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SERVERINGSVAGN, 1960-tal, stomme i bok med laminatskivor med mönster "Virrvarr" designat 1958 av Sigvard Bernadotte, på hjultrissor i metall, 2 hyllplan samt. fällbar skiva, höjd ca 78 cm

Brukslitage, beläggningar på hjultrissorna

573898

2018-09-25