Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORD, sengustavianskt, omkring 1800, 3 lådor i sarg, mahognyfanér, höjd ca 76, 73x43 cm
Nyckel saknas, repor, märken, slitage
573918
2018-09-28
Gör en kostnadsfri värdering här