Bord med 3 lådor sengustaviansk

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, sengustavianskt, omkring 1800, 3 lådor i sarg, mahognyfanér, höjd ca 76, 73x43 cm

Nyckel saknas, repor, märken, slitage

573918

2018-09-28