Thonetstolar
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
THONET, stolar, 6 st, 1900-talets sista kvartal, svartlackade, sitthöjd ca 48 cm, etikettmärkta samt tryckt trä och i tyget undertill
Bruksslitage i form av stötskador i lacken, missfärgningar och fläckar i tyget.
573930
2018-09-25