Poudreuse

Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse
Poudreuse

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

POUDREUSE, 1900-talets början, Louis XVI-stil, fanerad med bl.a. valnöt, intarsiadekor, 4 utdragbara lådor, fällbara skiva och spegel, höjd 80, 92x50 cm, nyckel finns

Fanerbortfall

573935

2018-09-25