Skrivbord vitmålat
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, furu, 1900-talets första hälft, låda i sargen, bemålat i vitt, nyckelskylt i metall, sidan med lönnfack, höjd ca 79, 110x59 cm, nyckel (1) medföljer
Senare bemålning, smärre slitage
573976
2018-09-25