Skrivbord vitmålat

Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat
Skrivbord vitmålat

Klubbat för:

1 900 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SKRIVBORD, furu, 1900-talets första hälft, låda i sargen, bemålat i vitt, nyckelskylt i metall, sidan med lönnfack, höjd ca 79, 110x59 cm, nyckel (1) medföljer

Zustandsbeschreibung

Senare bemålning, smärre slitage

573976

2018-09-25