Karl Axel Pehron färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor i landskap, signerad och daterad K. A. Persson -92, 135/290, färglitografi, ca 33x40 cm

573991

2018-09-25