Karl Axel Pehron färglitografi
Vollendet
2018-09-25
573991
| Höchstes Gebot | 300 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor i landskap, signerad och daterad K. A. Persson -92, 135/290, färglitografi, ca 33x40 cm