Carl-Johan de Geer USA mördare

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 500 SEK

CARL-JOHAN DE GEER (född 1938): "USA mördare", signerad och numrerad Carl Johan de Geer 5/90, märkt "Retrospektiv uppl.", färgserigrafi, bladmått ca 39x29 cm

574008

2018-09-29