Hans Valter Sundberg oljemålning

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS VALTER SUNDBERG (1922-2004), abstrakt komposition, signerad H. V Sundberg, olja på duk, ca 65x81 cm

574011

2018-09-25