Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, Los Angeles, 24 Mars 1975, signerad Ed Finell, numrerad 1/50, c-print, ca 39x29 cm
Ej examinerad ur ramen
574019
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här