Ed Finnell fotografi föreställande Jimmy Page

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ED FINNELL (USA/Sverige, född 1956): Jimmy Page, Led Zeppelin, Los Angeles, 24 Mars 1975, signerad Ed Finell, numrerad 1/50, c-print, ca 39x29 cm

Ej examinerad ur ramen

574019

2018-09-26