Björn Krestesen gouache

Björn Krestesen gouache
Björn Krestesen gouache
Björn Krestesen gouache
Björn Krestesen gouache

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BJÖRN KRESTESEN (född 1951), mansansikte, signerad Björn Krestesen, daterad 89, gouache, ca 16,5 x 11,5 cm

574055

2018-09-26