Safarifåtöljer 1 par

Safarifåtöljer 1 par
Safarifåtöljer 1 par
Safarifåtöljer 1 par
Safarifåtöljer 1 par
Safarifåtöljer 1 par
Safarifåtöljer 1 par

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SAFARIFÅTÖLJER, 1 par, stomme i massiv bok, bärväv och lösa plymåer i kakifärgad textil, armlän i läder, 1900-talets andra hälft, sitthöjd 39 cm

Bruksslitage

574057

2018-09-26