Bataljscen oljemålning

Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning
Bataljscen oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Bataljscen, signerad M ce Assus Paris, olja på duk, ca 59x120 cm

Dukskador

574058

2018-09-25