Skrivbord 1800-/1900-tal
2018-09-26
574060
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, bemålad furu, 2 lådor med nyckelbeslag i patinerad metall, svarvade ben, höjd ca 77, 112 x 60 cm
Bruksslitage, senare bemålning, nyckel medföljer