Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MINIATYRER, 2 st., 1900-tal, en föreställande Napoleon, rammar i ben, signerade, rammåt ca 14,5x12,5 resp 13x11 cm

574085

2018-09-25