Stolar sk Svanstolar
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STOLAR, 1 par, s.k. Svanstolar, 1900-talets början, bok, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 38 cm
Renoverade, kompleterrade, torrsprickor, sprickor, lagningar, fläckar, märken, ställvis något solblekta
574092
2018-09-26