Stolar sk Svanstolar

Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar
Stolar sk Svanstolar

Klubbat för:

1 700 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

STOLAR, 1 par, s.k. Svanstolar, 1900-talets början, bok, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 38 cm

Zustandsbeschreibung

Renoverade, kompleterrade, torrsprickor, sprickor, lagningar, fläckar, märken, ställvis något solblekta

574092

2018-09-26