Oscar Reutersvärd Perspective Japonaise
2018-09-29
574107
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): "Perspective Japonaise no 360 kaac", signerad Oscar Reutersvärd, akvarell och tusch, ca 64x46 cm