Bäddsoffa 2-sits

Bäddsoffa 2-sits
Bäddsoffa 2-sits
Bäddsoffa 2-sits
Bäddsoffa 2-sits
Bäddsoffa 2-sits
Bäddsoffa 2-sits
Bäddsoffa 2-sits
Bäddsoffa 2-sits

Klubbat för:

450 SEK

1 500 SEK

BÄDDSOFFA, 2-sits, 2000-tal, blommig klädsel, höjd ca 80, 174x93 cm

Mindre bruksslitage

574115

2018-09-29