Tillbaka till katalog
Golvlampa med tre armar av mässing
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
GOLVLAMPA, Cottex, 2000-tal, stomme av mässing, fyra rörliga armar, fot av gråvit mönstrad marmor, etikettmärkt, höjd ca 215 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
574120
Datum:
2018-09-25