Tillbaka till katalog

Golvlampa med tre armar av mässing

Golvlampa med tre armar av mässing
Golvlampa med tre armar av mässing
Golvlampa med tre armar av mässing
Golvlampa med tre armar av mässing
Golvlampa med tre armar av mässing
Golvlampa med tre armar av mässing
Golvlampa med tre armar av mässing
Golvlampa med tre armar av mässing

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

Beskrivning

GOLVLAMPA, Cottex, 2000-tal, stomme av mässing, fyra rörliga armar, fot av gråvit mönstrad marmor, etikettmärkt, höjd ca 215 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

574120

Datum:

2018-09-25