Kista samt skrin allmoge

Kista samt skrin allmoge
Kista samt skrin allmoge
Kista samt skrin allmoge
Kista samt skrin allmoge
Kista samt skrin allmoge
Kista samt skrin allmoge
Kista samt skrin allmoge
Kista samt skrin allmoge

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KISTA SAMT SKRIN, allmoge, 1800-tal, furu, smidesbeslag, höjder 21-31, 36x22 och 51x41 cm

Skador, slitage, nyckel till kista medföljer

574141

2018-09-27