Klubbat för:
5 800 SEK
2 500 SEK
BERNDT FRIBERG (1899-1981), bordslampa, stengods, blåglaserad, signerad och daterad Friberg G, höjd 33 cm (51 cm inkl skärmställning)
574142
2018-10-28