Berndt Friberg Modern keramik och konstglas

Klubbat för:

5 800 SEK

2 500 SEK

BERNDT FRIBERG (1899-1981), bordslampa, stengods, blåglaserad, signerad och daterad Friberg G, höjd 33 cm (51 cm inkl skärmställning)

574142

2018-10-28