Fällbord, 18/1900-tal

Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal
Fällbord, 18/1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLLBORD, 18/1900-tal, betsat trä, skiva med schack mönster, höjd ca 72 cm

Repor

574145

2018-09-27