ASEA sk uplight bordslampa
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ASEA, bordslampa, sk uplight, 1900-talets första hälft, märkt ASEA E1251, mässing med lackerad stomme, höjd ca 57 cm, tyg skärm medföljer
Slitage, fläckar, märken, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
574176
2018-09-28