ASEA sk uplight bordslampa

ASEA sk uplight bordslampa
ASEA sk uplight bordslampa
ASEA sk uplight bordslampa
ASEA sk uplight bordslampa
ASEA sk uplight bordslampa
ASEA sk uplight bordslampa
ASEA sk uplight bordslampa
ASEA sk uplight bordslampa

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ASEA, bordslampa, sk uplight, 1900-talets första hälft, märkt ASEA E1251, mässing med lackerad stomme, höjd ca 57 cm, tyg skärm medföljer

Slitage, fläckar, märken, repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

574176

2018-09-28