Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYRÅ, med marmorskiva, rokokostil, 1900-talets mitt, fanerad med lövträ, bukig form, 3 lådor, mässingsbeslag, höjd ca 80, bredd ca 88, djup ca 47 cm
574179
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här