Ole Wanscher

Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher
Ole Wanscher

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OLE WANSCHER, fåtölj med fotpall, "Senator", 1960-70-tal, hög rygg, Poul Jeppesen Møbelfabrik, teak, ullklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage

574194

2018-09-25