SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets första hälft, bemålad

Klubbat för:

2 600 SEK

2 000 SEK

SOFFBORD, teak, 1960-tal, märkta för Svensk Möbelindustri, hyllplan i flätad rotting, höjd ca 57, 109x53 cm

574204

2018-09-25