Golvlampa jugend

Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend
Golvlampa jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, jugend, stomme i bemålat järn, skärm i bemålad plåt med genombruten dekor, justerbar höjd ca 97-152 cm

Slitage, ställvis förlust av färg, märken repor, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

574208

2018-09-28