Golvlampa från 1920-talet

Golvlampa från 1920-talet
Golvlampa från 1920-talet
Golvlampa från 1920-talet
Golvlampa från 1920-talet
Golvlampa från 1920-talet
Golvlampa från 1920-talet

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GOLVLAMPA, 1920-tal, fot av bonad mahogny, spiralvridet skaft, skärm av rosarött siden, höjd ca 175 cm

574215

2018-09-26