Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): Porträtt av herre i grå kostym, signerad Oscarsson, olja på duk, ca 47x35 cm
574227
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här