Bordslampa Aneta 1970-tal

Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal
Bordslampa Aneta 1970-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, Aneta, 1970-tal, fot av mässing och pressad papp i läderimitiation, skärm klädd i senapsgul textil, etikettmärkt, höjd ca 69 cm

Smärre slitage, skärmens foder har delvis lossnat, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

574236

2018-09-26