Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
MADELEINE PYK (född 1934): "Fågelmatare", signerad M Pyk, olja på duk, ca 42x45 cm
574260
2018-09-27
Gör en kostnadsfri värdering här