Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): "Fågelmatare", signerad M Pyk, olja på duk, ca 42x45 cm

574260

2018-09-27