Ruth Milles brons Tredimensionellt

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

RUTH MILLES (1873-1941): Holländsk fiskarflicka i blåst, signerad och daterad Ruth Milles 1906, gjutarmärkt Herman Bergman fud, brons, höjd ca 27 cm

574270

2018-11-04