Yrjö Edelmann färglitografi
2018-09-26
574274
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): orange paket med blå snören, signerad Y Edelman, numrerad 124/150, färglitografi, ca 82 x 61 cm