A.W CO Waltham fickur 14 k guld tillhör en samling

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

10 000 SEK

A.W.CO WALTHAM, fickur, 14 k guld, USA, 1880-tal, manuellt uppdrag, ankargång, serienr. 1950682, urverk P.S Bartlet, diameter 55 mm, vikt 139 g

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Boett signerad A.W CO G1958

574289

2018-10-15