Sixten Söderström oljemålning

Sixten Söderström oljemålning
Sixten Söderström oljemålning
Sixten Söderström oljemålning
Sixten Söderström oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SIXTEN SÖDERSTRÖM (1894-1968): Stockholmsmotiv, olja på pannå, signerad Sixten Söderström 1928, ca 48x120 cm

574297

2018-09-26