Bengt Nordenberg oljemålning
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
BENGT NORDENBERG (1822-1902): Sällskap i trädgården, signerad och daterad B Nordenberg 1898, olja på duk, 40,5x50,5 cm
PROVENIENS
Professor Ulf och Marika af Trolle
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
574302
2018-10-23