Bengt Nordenberg oljemålning

Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning
Bengt Nordenberg oljemålning

Klubbat för:

44 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

BENGT NORDENBERG (1822-1902): Sällskap i trädgården, signerad och daterad B Nordenberg 1898, olja på duk, 40,5x50,5 cm

PROVENIENS
Professor Ulf och Marika af Trolle

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

574302

2018-10-23