Gunnat Janser oljemålning

Gunnat Janser oljemålning
Gunnat Janser oljemålning
Gunnat Janser oljemålning
Gunnat Janser oljemålning
Gunnat Janser oljemålning
Gunnat Janser oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

GUNNAR JANSER (1919-1989): "Morgon", olja på duk, signerad och daterad Janser -71, ca 50x46 cm

Zustandsbeschreibung

Duk med hål och lagningar

574305

2018-09-26