Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEN LIGNELL (1927-2014), Kurande kvinna, signerad, olja på duk ca 41x32 cm
574319
2018-09-26
Gör en kostnadsfri värdering här