Sven Lignell olja på duk

Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk
Sven Lignell olja på duk

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LIGNELL (1927-2014), Kurande kvinna, signerad, olja på duk ca 41x32 cm

574319

2018-09-26