Carl Wilhelmson etsning

Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning
Carl Wilhelmson etsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARL WILHELMSON (1866-1928), Etsning föreställande dottern, signerad och numrerad 36/50 samt daterad 1918 i plåten, med dedikation från hustrun Berta Wilhelmson 1947, bildstorlek ca 19,5x10,5 cm

Gulnad, några veck

574323

2018-09-26