Carl Wilhelmson etsning
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARL WILHELMSON (1866-1928), Etsning föreställande dottern, signerad och numrerad 36/50 samt daterad 1918 i plåten, med dedikation från hustrun Berta Wilhelmson 1947, bildstorlek ca 19,5x10,5 cm
Gulnad, några veck
574323
2018-09-26