Klubbat för:
1 300 SEK
2 000 SEK
STANISLAW ZOLADZ (född 1952), Uppdragen båt på klippig strand i sommarskrud, signerad och numrerad 103/350, färglitografi ca 28x38,5 cm
574326
2018-09-26