Stanislaw Zoladz litografi

Stanislaw Zoladz litografi
Stanislaw Zoladz litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

STANISLAW ZOLADZ (född 1952), Uppdragen båt på klippig strand i sommarskrud, signerad och numrerad 103/350, färglitografi ca 28x38,5 cm

574326

2018-09-26